Powiększanie piersi i ujędrnianie

lekarze specjaliści > Powiększanie piersi > Powiększanie piersi i ujędrnianie

Specjaliści Radzą

Powiększanie piersi i ujędrnianie

Nowe kuracje są tak skuteczne, że już po jednym seansie piersi są bardziej napięte, uniesione i są większe, a ich skóra jest supergładka.

Tego samego dnia możesz wymodelować sylwetkę – wyszczuplić biodra, uda a jednocześnie zaokrąglić piersi I powiększyć je nawet o jeden rozmiar. Lipofilling to wypełnianie autologiczną – własną tkanką tłuszczową. Na czym polega wyjątkowość zabiegu?
Tkanka tłuszczowa pobierana jest najczęściej z okolic ud, lędźwi lub brzucha i poddawana odwirowywaniu za pomocą najnowocześniejszego urządzenia Adivive Palomar. Jego zastosowanie zwiększa skuteczność zabiegu w stosunku do innych dotychczasowych metod. Wirowanie pozwala oczyścić tkankę tłuszczową z płynów i pozostawić tylko zdrowe, najbardziej wartościowe komórki. Następnie tkanka tłuszczowa jest aplikowana w wybrane miejsce. W przypadku piersi zabieg pozwala na ich powiększenie nawet o jeden rozmiar, wymodelowanie kształtu i ujędrnienie. Zabieg doskonale sprawdza się u kobiet, u których biust stracił jędrność na skutek ciąży lub zmniejszenia masy ciała. Przynosi bardzo naturalnie wyglądające efekty oraz utrzymuje się długotrwale mówi dr Konrad Januszek, chirurg plastyk, współpracujący z Elite Centrum Laseroterapii.
Zabieg ma wiele zalet: niskie ryzyko powikłań wykorzystanie własnego wypełniacza nie grozi alergią), krótki czas wykonania zabiegu oraz rekonwalescencji. Zabieg reimplantacji tkanki tłuszczowej wykonywany jest tego samego dnia, co modelowanie sylwetki przy wykorzystaniu Palomar SlimLipo 3D.

Pojędrniająco na skórę biustu wpływają głównie zabiegi podciśnieniowe – mówi Wioletta Kaniewska, kosmetolog z Elite Centrum Laseroterapii, np. zabieg SPM, wykonywany za pomocą nakładek na cały biust, które pod wpływem ciśnienia zasysają skórę. Zabiegi podciśnieniowe poprawiają ukrwienie skóry biustu oraz bardzo pozytywnie wpływają na kondycję tkanki łącznej odpowiedzialnej za jego jędrność. Już po pierwszym zabiegu widoczny jest efekt – piersi są sterczące. Wspomagająco do indywidualnie dobranych zabiegów profesjonalnych warto stosować kremy napinające skórę biustu. Przeznaczone specjalnie do tej okolicy preparaty zawierają regenerujące flawonoidy, napinający wyciąg z oczaru wirginijskiego, pobudzający krążenie żeń-szeń. Kremy zawsze wmasowujemy ku górze, dodatkowo ruchami okrężnymi dookoła brodawek – dodaje Wioletta Kaniewska. W celu poprawy jędrności a nie koniecznie powiększenia biustu, można wykonać zabieg mezoterapii czyli małych nakłuć z kwasem hialuronowym (np. StylAge HydroMax lub RRS), który jak gąbka wiąże wodę w skórze przez co w widoczny sposób wygładza skórę.

Istotny jest dobór odpowiedniego biustonosza który będzie podtrzymywał biust dzięki czemu skóra nie będzie się niepotrzebnie naciągać. Warto chociaż raz skorzystać z usług brafiterki która w sposób profesjonalny wyjdzie naprzeciw naszym oczekiwaniom względem tej istotnej dla kobiet bielizny.

Bardzo dobre efekty podnoszenia biustu przynoszą ćwiczenia. Najważniejszym mięśniem dla biustu jest mięsień piersiowy większy. Wzmacniająco i rozbudowująco będą działały ćwiczenia z hantlami, pompki oraz pływanie – dodaje kosmetolog Wioletta Kaniewska z Elite Centrum Laseroterapii.


Zobacz pozostałe artykuły >>

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl